Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ektorp kanape, velemenyek? Jo...

Ektorp kanape, velemenyek? Jo minoseguek, tartosak?

Figyelt kérdés
Kinek van ektorp 2szemelyes kanapeja otthon,kihuzhatoak ezek a kanapek?Milyen a minosege?Elore is koszi a valaszokat.
2011. máj. 7. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

egyik barátnőmnek van. külön kell rendelni, ha kihúzhatósat akarsz, és szerintem ahhoz képes, amilyen a minősége az ára magas.

ültem rajta 1x. folyton lecsúsztak az ülőpárnák, olyan süppedős. nekem nem jön be.

az enyém Beddinge típusú, egyszerűbb darab, szétnyitható, és 3féle matrac közül választhatsz.

bár nem akarok beleszólni az ízlésedbe, mert a ennek a két kanapénak a stílusa kicsit távol áll egymástól, az én lakásomba jobban illett egy nagy helykihasználású, könnyedebb vonalvezetésű ülőalkalmatosság.

ja, és ami még jó dolog az enyémben, hogy 4 ember simán rá tud ülni, az Ektorpra csak 3.

2011. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az van. Évek óta nyúzzuk, (igaz,hogy sarokkanapé)nagyon jó választás volt, igazi "döglős" kanapé. Mosható a huzata, ami rendkívül strapa bíró. 4 gyereket simán kibír:-)
2011. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat,nagyon cukik vagytok:)))
2011. máj. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!