Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találhatok olyan számítógé...

Hol találhatok olyan számítógépes programot vagy internetes oldalt, ahol meg tudok tervezni egy szobabelsőt?

Figyelt kérdés
A kisfiam szobáját szeretném elméletben berendezni, de nem boldogulok ... :o(
2009. márc. 1. 23:14
 1/5 anonim válasza:
Az Ikea honlapján nézted?
2009. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nincs meg véletlenül a The Sims2 játékprogram? Azzal jól lehet rendezni. Egyébként én is az IKEA-t javaslom, van ingyen letölthető progi és bútorokat is ajánl hozzá.
2009. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy konkrét magyar ingyenes rohadt egyszerű program a SweetHome 3D. Itt méterben van minden megadot a falakat, belmagasságot rengeteg előre elk. bútor meg minden van ott tudsz próbálkozni. Sőtt egyedi színeket is állíthatsz elő.
2009. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:o)

Köszönöm mindenkinek!

:o)

2009. márc. 11. 22:38
 5/5 anonim válasza:

Nemrég néztem a www.praktiker.hu oldalon a konyhatervezőt, s láttam, hogy új programjuk van, le is töltöttem.

Nem olyan komplex mint a Sweet Home, de megér egy próbát.

2009. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!