Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Praktiker Linda étkezőgarnitúr...

Praktiker Linda étkezőgarnitúra, milyen minőségű? Érdemes megvenni? KÉPPEL!

Figyelt kérdés

vagy úgy általában, aki vett a már a Praktikerben ilyesmit, jó? Általános terhelésnek lenne kitéve. Köszönöm a véleményeket!


[link]


2011. ápr. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

én egyszer hálószoba bútort néztem a praktikerben, de annyira vékony anyagból volt, gyengén élfóliázva, hogy úgy döntöttem ha olcsó is, de nem kell.

ez az étkező mondjuk szépen néz ki, de az az igazság hogy neked kell eldöntened élőben. ha csőbútor (gondolom ennyiért az), arról egy emlékem van, mikor szegény anyám alatt kitört a szék lába és majdnem magára rántotta az abrosszal a vasárnapi ebédet :)

2011. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gagyinak néz ki, de élőben kellene megnézni, mert ha felemelnéd mondjuk az egyik széket, és kb.10dkg az egész, akkor biztos nem kell megvenni.
2011. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap kiderül!
2011. ápr. 11. 15:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Már meg is van :)
2011. ápr. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!