Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerinted milyen ágyat vegyek?

Szerinted milyen ágyat vegyek?

Figyelt kérdés

Az én szobám hosszúkás. Jelenleg olyan ágyam van ami ilyen sarokra van fordítva.

Már egy ideje tervezzük a szüleimmel hogy kifestjük a szobám és veszünk új bútorokat. A falam színe meg is van és a szekrényem is. Csak az ágy nincs.

Nem tudom hogy milyen ágyat vegyünk.. ami most van az két személyes de elég nagy helyet foglal ebbe a hosszúkás szobába.. te milyen ágyat vennél?

képeket is küldhettek. :)


2011. febr. 16. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszúkás szobám volt anyuék és kétszemélyes ágy. Tudom milyen a helyhiány. Én kihúzhatót vennék mindenképpen, amit összecsukhatok, ha épp egyedül alszok, vagy nappalra. Nem tudom van e párod aki időnként ottalszik, erre az eshetőségre értettem. Ha még nincs, akkor is jó előre gondolni erre is.
2011. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenlegi ágyam is kihúzhatós és kissé elegem van már belőle. :)
2011. febr. 16. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt: [link]

ha akarod kinyitod, de összecsukva is lehet rajta kényelmesen aludni, én is szoktam néha :D

ha veszel hozzá ágyneműtartót, akkor el tudod tenni bele a paplant és párnákat, amikor vendéged van, így kényelmesen tudtok ücsörögni és dumálni :D

csak ajánlani tudom, én elégedett vagyok vele.

2011. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


én most egy ilyet néztem ki. :) az a lényeg hogy ne kelljen összecsukni meg szét nyitni.. stb.. :)

ezt lehet itt is kapni.. 200x140 cm. a szobámba pont elfér...

szerintetek milyen?


egyébként amit linkeltél ágy nagyon jó. :)

2011. febr. 17. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:

de nem pont azt mondtad, h ne foglaljon sok helyet???

hát az az ágy, amit linkeltél az marha sok helyet foglal. pláne, h összecsukni sem tudod, ha valami miatt több hely kell hirtelen.

az ikeás ágy, amit én linkeltem kinyitva pont olyan mint egy franciágy, 140cm széles 200 hosszú, viszont 2 funkciója is van.

rád bízom a döntést, de ha azt a kovácsoltvas ágyat veszed, akkor pont ott vagy ahol most is. nem lesz több helyed.

2011. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen tudom.


amit linkeltél itt is lehet kapni. csak hogy állati drága. amit én néztem 30000ft. amit te küldtél 75000ft...

2011. febr. 17. 17:34
 7/7 A kérdező kommentje:
és nem mondtam hogy ne foglaljon nagy helyet.. ha jól elolvastad volna azt irtam hogy a jelenlegi ágyam foglal sok helyet. :)
2011. febr. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!