Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhába melegburkolat?

Konyhába melegburkolat?

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá? Újságba láttam, nekem nagyon tetszett, de a rokonoktól már megkaptam a magamét, hogy konyhába csak járólap illik...
2009. febr. 8. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illik kérdés.Én már láttam konyhában szalagparkettát.Nagyon szép,de én praktikus okokból nem szeretném a konyhámban. Nagyon kell rá vigyázni, hogy bő viz ne érje,mert tönkre megy.Én félnék egy csőtöréstől,vagy a mosogató elengedi a vizet.De ez a te szived joga.Olyan legyen amit te mindig szivesen látsz.
2009. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak a parketta nagyon jól mutat, de az említett okok miatt nem túl praktikus. Ha melegpadlót akarsz akkor szerintem előnyösebb konyhába a műpadló. Ha biztos vagy magadban (, hogy tudsz rá vigyázni) akkor tehetsz parkettát is.
2009. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi laktunk olyan lakásban, ahol a konyha a ház hatalmas kapuja fölött volt. Ott mi a kőre padlófilcet raktunk. Nagyon kellett rá vigyázni, de legalább nem fázott fel az ember, ha órákat ott töltött.

2009. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a konyhában szalagparketta van. Igazuk van az előttem szólóknak, nagyon kényes. Óhatatlanul lefröccsen az olaj, víz stb.., a gyakori felmosástól a parketta szélei felpördülnek egy picit és nem szép így. Mi metlachira tetettük a parkettát, úgyhogy néhány év múlva ha már végképp nagyon csúnya lesz, ki tudom dobni és marad az alatta lévő metlachi. Csak olyan konyhába ajánlom, ahol teán és melegítésen kívül nem használják a konyhát. Ahol rendszeresen főznek, ott felejtsék el.
2009. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!