Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet olyan harmonikaajtót...

Lehet olyan harmonikaajtót kapni, ami csendes?

Figyelt kérdés
Ami nekünk van a fürdőben, iszonyú zajos. A gyerekszobára ez az alternatív megoldás, de ezer 100 hogy egy olyanra felébredne mint ami a fürdőben van. Nektek milyen van? Honnan, mennyiért? Zárható? Alul-felül görgős, vagy csak felül?
2011. jan. 16. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőméknél van, alul felül görgős, és nem műanyag, hanem fából készült. Az csendes, de nem olcsó.
2011. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Mi nem járunk lábujjhegyen ha a gyerekek alszanak. Ha buli van megy a zene is tökig. Aki álmos aludni tud úgyis. Aki nem, az nem fog akkor sem ha akármilyen halk lesz az ajtó.

Tehát nem az ajtóhalkítás a megoldás.

2011. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Alul felül görgős. Ilyet vegyél. Nekünk is ilyen van. A mostani ajtót használtuk fel. Kilincset szereld le, festés. A görgőket kell felszerelni és a falra az ajtó felé a sín és a sínburkolatot. Tuti nem ébred fel.


[link]

[link]

esetleg

[link]

2011. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nyikorog, be kell fújni zárolajozó spray-vel a görgőknél, meg az illesztéseknél, halk lesz utána.
2011. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdés, hogy altassam a gyerekem...

a többikenek köszi!!!

2011. jan. 16. 10:47
 6/7 anonim válasza:
hasznos volt
2015. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pepetech válasza:
Igaz bő 10 év ewltelt de még mindig aktuális lehet :D. Panel lakás wc ajtó helyén műanyag harmónika ajtó. Megelégeltem hogy "hangos" sima mezei ablaktisztítóval befújtam minden illesztésbe befújtam és egy finom ecset segítségével kitakarítottam rengeteg haj és por jött ki mindenhonnan. a felső részt ahol a görgők vannak is befújtam de ott átálítottam a spricelőt hogy habot fújjon és elecseteltem majd egy rongyot begyömöszöltem és húzgáltam benne rengeteg kosz és haj jött ki onnan is. ezután sima mezei étolajjat használtam egy szilikon (konyhai) olajozó ecset segítségével benyúltam a felső zsanérba és mindent összekentem vele plusz a pár görgö is kapott amennyire odafértem. Most ott tatunk hogy azért hangos az ajtó mert reflekszből rántjuk az ajtót és a becsapódása a hangos :D kb évente ki kell takarítani és nincs gond 5 perc az egész.
2023. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!