Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol és hogyan tartjátok a...

Hol és hogyan tartjátok a pólókat/felsőket és pulcsikat? Elrakás előtt vagy közvetlen használat előtt vasaljátok ki őket?

Figyelt kérdés

Szóval összehajtva teszitek szekrénybe vagy máshogy? És ha elrakás előtt vasaljátok, akkor a hajtogatás nyomai ott vannak viseléskor, vagy hogy csináljátok?

köszi


2011. jan. 8. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Először vasalunk majd a szekrénybe rakjuk és nem törődünk a hajtogatás nyomaival.
2011. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is vasalok először és úgy rakom a szekrénybe. Amin látszódhatna a hajtogatás nyoma, azt vállfára teszem. A pulcsikat, nadrágokat behajtom (félbe), így azon nem látszik sosem a hajtogatás. Kabátok ugyanúgy beakasztva vállfán. 4-en vagyunk, elég nehezen férek a pólókkal:))
2011. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Részben felakasztom, részben hajtogatom. A kötött pulcsikat soha nem akasztom fel, mert kinyúlnak.

Őszintén szólva pólót nem nagyon szoktam vasalni, általában teregetés előtt kirázom jól őket és vállfán szárítom, nem veszélyesen gyűröttek. És úgyis otthonra, max. edzésre veszünk fel olyan pólót.

2011. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
A kötött pulcsikat soha nem akasztom fel. - Ez jó ötlet.
2011. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Elrakás előtt vasaljuk és nadrágokon kívül mindent vállfán tartok.
2011. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

semmit sem vasalok.

a zipzáras pulcsikat, blézereket felakasztva, a pólókat, nadrágokat összehajtva teszem a szekrénybe.

az uram a pólóit is vállfán tartja az ingekkel együtt.

2011. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én főleg a pulcsikat elrakás előtt is és használat előtt is vasalom. Mert van annyi fölösleges időm, mert szőke vagyok és a Suzuki az én autóm.
2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sem vasalunk, az ingek vállfán száradnak, a pólók szépen kiterítve, így semmi szükség a vasalásra, a ruhák teljesen gyűrősémentesek.
2011. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. utolsó, hova teríted a pólókat?
2011. jan. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!