Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretném a szobát tapéta...

Szeretném a szobát tapéta helyett ál mennyezettel /hungarocell/ bevonni mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyérted a falakat, mert akkor számolni kell azzal ha nekiütsz vlamit hamar sérülékeny. Ha vályog fal arra pedig nem lehet ilyet tenni mert nem levegőzik. hát nekem ezek jutottak eszembe.
2010. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mintás, akkot megül rajta a por, a csíkokban, a vájatokban. Ha pedig nem mintás, akkor meg minek? hogy kisebb legyen a szoba 8 centivel?

Amúgy pedig drága, nincs arányban a költsége a "dejópofaötlet"-tel, mert más erénye nincs neki

2010. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
kellemesen feldobja a szobát, és igazan nem draga ha megcsinalod te magad. nem nehéz. nekem tetszik. oldalra lehet venni lezaro csikot (nem tudom a pontos nevét), azt kicsit trükkös befaragni a sarkokon, de ennyi.
2010. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ugyanolyan vastag nikecellt tegyél rá, az olcsóbb. Szoktak ilyet csinálni, hőtechnikai szempontból elfogadott (volt), (Koszó József: Családi ház), azt eredményezi, hogy a fűtési rendszer hamarabb felfűt, viszont a külső falak nem tárolják a hőt, így a levegő hamar kihűl, és a kazán sűrűn kapcsol be, de összességében kevesebb energia fogy. Másik hátránya, hogy a harmatpont, ahol a kondenzvíz kicsapódik, a külső falazaton belül lesz.
2010. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat gondolkodom még hogy milyen legyen valami különlegesen és egyedien szeretném megcsinálni.
2010. dec. 18. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta penészes lesz a falad viszont meg az ablakokon is csorog majd a víz. De ahogy érzed... én szvsz nem ajánlom.
2010. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!