Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekorálhatom ki a...

Hogyan dekorálhatom ki a szobám? Tippek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy fiú vagy-e, vagy lány? Mennyi idős vagy? A szüleid mit engednek meg?
2010. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Faltetoválásokkal. Vagy ha jó a kézügyességed, fess mintákat a falra.
2010. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lány. Milyen festékkel?
2010. dec. 14. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Színező pasztával. Nem tudom hogy mennyibe kerül de ha drága akkor a vízfesték is megteszi:D
2010. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Fehér festék + színezőpaszta (kb 600 Ft a paszta)

Én valami ívesen kanyargó mintát szeretnék majd :D

2010. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Vegyél falimatricákat, nekem az van a falon, színes virágok és nagyon jól néznek ki :)) az Ikeában vettem, ott sokfélét találhatsz.
2010. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

Elég szerencsétlen lehetsz hogyha nem tudod a te stílusod :)


Üdv.Anti

2010. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te is... mert látszik h nagyon unatkozol és nem véleményt hnem tippeket várnék. Szóval nem tudom ki a szerencsétlen :)
2010. dec. 22. 13:52
 9/13 anonim válasza:

Ha egyszinu a falad konnyen feldobhatod valamilyen mintaval. Ha jo a kezugyesseged siman festhetsz ra te is. Keress a neten valami szep mintat vagy akar tobbet es ossze is kombinalhatod oket. En is ezt csinaltam. Lerajzoltam egy lapra, hogy hogy kepzelem el es aztan ra a falra eloszor ceruzaval. Igy ha hibazol ki is torolheted, csak ne nyomd erosen a ceruzat, mert ugy csunya marad a torles helye. En ezutan feher falfesteket vettem es kis tubusban szinezeket. (van direkt olyan, amit feherrel kell osszekeverni). Igy tobb arnyalatot is keszithetsz. Amikor kesz van penzlivel (vagy sima ecsettel) viszed fel a falra. Az elozo kommentekben irtak hogy vizfestek is jo, de az egyaltalan nem, mert hamar lekopik es raadasul fog is, igy szaradas utan is ha hozzaersz csupa festek leszel.

Ezen kivul vehetsz a szobadba vagany lampakat, egy szep fuggonyt, a lenyeg h passzoljanak a szinek, ja es festmenyeket. Erre is van egy otletem, ha erdekel: vehetsz szep, mintas szalvetakat es kepkereteket. A szalvetat beleragasztod a kepkeretbe es mar kesz is a festmeny. (ha kicsit meggyurodik a szalveta a ragasztotol nem baj, mert igy meg jobban hasonlit egy festmenyre).

Remelem segitettem:)

2010. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi:D na most van ilyen dekor festékem... de abból nincs fehér és vann temperám az jó?
2010. dec. 22. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!