Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » At szeretnem alakitani a...

At szeretnem alakitani a szobam. Na de hogy?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy a szekrenyeknek fix helyuk van sajnos, igy nem igazan lehet mozgatni oket. De igy mar nagyon meguntam. Ezelott par evvel volt megcsinaltata igy, de mar termeszetes, hogy mashogy akarnam. Egy kicsit komolyabbra, ha ertitek. Nemtudom mit valtotathatnek, de valamit nagyon kene. Megprobalok linkelni par kepet is a szobarol, hatha igy konyebb. Segitsetek legyszi.

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. jan. 12. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A kanapet tudod csak atrakni, ha odafer az ablak ala, akkor oda, vagy pedig az utolso kepen a polcos resszel csereld meg a helyet. De nem tudom, hogy odafer e. Mast nem lehet szerintem, mert a hosszu polc az fix-en van.

Mas kepen, es mas eloben is, kerjel meg valakit hogy segitsen, aki latja eloben is.

Jo a szobad kulonben, latom szereted a keket.

2009. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha már nem nagyon tudod mozgatni a dolgokat, szerintem a kiegészítőket kéne lecserélned.

leszedni a posztereket, a porfogó tárgyakat bedobozolni és le a pincébe/fel a padlásra, függönycsere, egy új pléd az ágyra, esetleg falfestés. szerintem csak ez a baj a szobáddal, hogy nagyon zsúfoltnak hat a sok kis dolog miatt:)

2009. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!