Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fekete ágyneműben aludnál?

Fekete ágyneműben aludnál?

Figyelt kérdés
Ha igen miért ha nem miért nem?

tegnap 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem olyan a thermó takaróm.
tegnap 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem fekete a lepedőm, szürke a párna és takaró. Szerintem semmivel nem furabb, mint a rózsaszín vagy kék ágynemű, ez ízlés kérdése
tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne?
tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Fekete szürke ágyneműm van sötétszürke lepedővel. Nagyon szeretem, sokkal könnyebben elalszom hogy sötétít körülöttem. Azóta csak ezt a színvilágot keresem, pedig nagyon tartottam tőle hogy fura lesz.
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nem illik a hálószobám stílusához, én fehér meg világos színű ágyneműt használok.

Amúgy izgisen néz ki, még ha nem is az én világom.

tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha nem lenne más. Mert nem szeretem a feketét. És ha gagyi minőség, még össze is foghat, főleg, ha beleizzadok...
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Van ilyenem, playboy nyuszis, egyik fele fehér másik fekete szatén. Lepedőnek meg feketét használok hozzá. Pasimnak meg van tiszta fekete, nekem az is bejön:)
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!