Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Prémium, vagy luxus konyhai...

Prémium, vagy luxus konyhai berendezésekre + pultokra/szekrényekre lehet így szert tenni valamelyest olcsóbban? (Némileg olcsóbban látható a kiírásban, nem olcsón. Ezeket biztosan nem adják olcsón sosem.)

Figyelt kérdés

Olyan éttermek konyháiból, vagy olyan hotelek konyháiból származó (nyilván használt) rozsdamentes acél konyhapultok, szekrények, hűtők és legfőképp sütők (pl. Aga, Molteni, La Cornue, Miele), melyeket nívós helyeken alkalmaztak, de "X", vagy "Y" ok(ok) miatt már nincs rájuk szükség. Ezért megválnak tőlük, ha nem is olcsón teljesen, de jutányosabb áron, mint amennyiért vásárolták ezeket a luxus, vagy legalább prémium szintű konyhai berendezéseket.


Szoktak-e néha ilyen akciók lenni az országban, netalán nyugati szomszédainknál?


(Netalán ezek a berendezések - kivéve pultok/szekrények - már annyira lehasználtak esetleg, hogy nem is érdemes felújíttatni szakemberekkel sem, így nem szabad ilyeneket venni még nívósabb helyekről sem?)



tegnapelőtt 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Mit akarasz vele?

Ha otthonra kellene teljesen felesleg pénzkidobás és még ronda is

tegnapelőtt 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azok ipari berendezések.

Tudod mekkora pultja van egy hotel konyhájának? Hová akarod te azt enni otthon? Nem fog beférni a lakásba.

Ugyanez a helyzet a gépekkel. Ami egy hotel konyháján van, az nem háztartási méret.

tegnapelőtt 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nagy a család?
tegnapelőtt 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első/hármas: nyugi, nincs nagy humorod. Így csak pocsékba ment az erőtlen trollkodás mindkét alkalommal. 😉
tegnap 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok (1-es nem én vagyok). Azért kérdeztem, mert ezeket az eszközöket nem otthonra, nem néhány fő kiszolgálására tervezik. Semmi értelme ilyeneket venni kivéve ha nincs minimum 100 fős családod.
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!