Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem sikerül megfelelő kanapét...

Nem sikerül megfelelő kanapét venni.Nincs extra igény,jó minőségű, megfelelő méretű illetve kellően magas legyen. Nos, ez a három kívánság nem jön össze. Alig van választék, ami nem sarok. Hol tudnék nézelődni?

Figyelt kérdés
Esetleg csináltatástól sem riadnék vissza, ha lenne tapasztalat készítővel?

júl. 29. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én itt vettem kb. 5 éve. Drága, de tökéletes minőség és színben, formában saját igényednek megfelelően össze tudod állítani.

Alvásra is kiváló, ki lehet húzni és nem a derékrésznél kell összecsukni, szóval nem nyom, nagyon kényelmes.

[link]

júl. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mivel én nagyon igényes vagyok a fekhelyre,a Revotica-nál csináltattam ágyat.Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Pl.a szemük se rebbent, mikor mondtam,hogy 210~215 hosszú legyen.

júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A Revotica is jó, bár én csak ágymatracot vettem náluk, de az tökéletes.
júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Egy ilyenen szépen el lehet szundikálni tévézés közben a nappaliban. Párna legyen bőven.

[link]

Régi darab, de még 100 évet kibír, egy-két kárpitozással. Nekem is Warrins van, bátran ajánlom.

júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!