Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Trendi falszinek egy 4x4...

Trendi falszinek egy 4x4 szobába ?

Figyelt kérdés

Van egy utcára nyíló 4x4 es szobám.

2 hatalmas ablak van a szobában de még igy is kissé sötét a szoba nekem.

A szobában régebbi stílusú barna színű szekrénysorom ehhez egy elég világos barna színű laminált parketta társul.

Igy olyan falszinre gondoltam ami megy a padlóhoz és a szekrénysorhoz is.

Hangulatos egyben modern és lehetőleg kissé térnövelő hatásút szint szeretnék.

Esetleg szeretnék még legalább az ágy fölé pár diszitésre szolgáló tapéta csikot vagy esetleg fotótapétára gondoltam.

32 éves férfi vagyok elég sokat dolgozom nem igazán van időm rá és mellesleg nagyon kreativitásom sincs túl sok.

Valaszokat segítséget előre is köszönöm!


júl. 28. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Tört fehér esetleg mályva, bézs.

Nekünk is régi stílusu bútor van, törtfehér a falszine.

júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan barátod vagy rokonod aki tudna ebben élőben segíteni? Mert jobb ha látja is a lakást és a lehetséges színkombinációkat. Én a sógornőmet kértem meg amikor tapétát kellett választani és gondban voltam vele. Ő nagyon kreatív és jól össze tudja hozni a dolgait, én meg maradok a hagyományos fehér falnál ha rajtam múlik.

Néha egy furának tűnő szín is hozhat nagyon jó eredményt, a lányomnál a fal szürke, a bútorai világos nyír színűek, a fiamnál meg kék a fal. Nekem fura de tényleg jól néz ki.

De már vannak applikációk ilyen esetekre is, most kerestem rá, ez pont neked valónak tűnik:

[link]

júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 4x4 -es szobám van, világosbarna (bükk) laminált fapadlóval, de csak egy 120x120 cm ablakkal, ami előtt 6 m-re egy diófa is áll. Anyám szerint ettől kissé sötét a szobám, szerintem viszont nem, annyi belefér, amúgy barackvirág színű a fal, ami egy világos árnyalat, ráadásul anyu akarta egyöntetűen ilyenre a szobákat.


[link]


Férfiként én inkább a kékes-zöldes árnyalatok felé hajlok, persze világos árnyalatot, hogy ne legyen sötét a szoba, és szerintem ahhoz még passzolnak is a barnás árnyalatú bútorok és padló. Ilyesmi:


[link]

aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!