Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen 160x200 ágykeretet vegyek?

Milyen 160x200 ágykeretet vegyek?

Figyelt kérdés

Költözés miatt vennem kell úgy ágyat. Eddig csak Ikea, Jysk, vidéki bútorboltokban néztem ágyakat de egyik sem nyerte el a tetszésem és mind nagyon rossz minőségű volt.

Olyat szeretnék ami nem kárpitozott, fehér szinű és lehetőleg legyenek benne tárolórekeszek. Tudtok olyan boltot ahol ilyen feltételek mellett tudok válogatni max 150ezer forintig?



#ágy #Ágykereg
júl. 26. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg nézd meg itt

[link]


Vagy ha kreatív vagy,és nem áll távolt tőled a bútorépítés, akkor tippként elmindom,hogy a Jysk-ös ágykeretek összeszerelési útmutatóiban ott vannak a lapméretek, amit ha levágatsz 18mm-es lapokból, akkor stabil ágyat tudsz magadnak építeni. Nekem is egy ilyen ágykeretem van. Több mint 5 éve csináltam, és a mai napig nem nyikorog.

júl. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!