Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet normális, jó minőség...

Hol lehet normális, jó minőségű irodai székeket venni?

Figyelt kérdés
Pl. ilyesmire gondolok: [link]
júl. 16. 09:31
 1/10 A kérdező kommentje:
...Mindenhol ugyanazokat a tömeggyártott fosokat árulják...
júl. 16. 10:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahonnan a linket vetted!
júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen célra kell? Az interneten találsz bőven mindenfélét csak az ára is ehhez mérten nagyon magas lesz. Az üzletekben azért "Mindenhol ugyanazokat a tömeggyártott fosokat árulják" mert akkor olcsó ha egyszerre sokat csinálnak belőle és a minősége nem a legjobb.

A fiam informatikus, neki fontos volt hogy nagyon jó széke legyen mert nagyon sok időt ül benne miközben dolgozik, viszont a kinézete kevésbé volt fontos, inkább hogy a hátának milyen. Neki egy gamer széket vettünk az egyik játékosoknak szóló oldalról. Tényleg nagyon jó, viszont több, mint 200 ezerbe került két éve.

júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90-100E alatt ne is gondolj rá, hogy kapsz. Amiben most ülök azt a tesóm munkahelyéről selejtezték le, 6-7 éve volt úgy 120E és még mindig patent. Amit belinkeltél azt a kategóriát talán úgy keresd, hogy "főnöki szék".
júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen főnöki széket szerintem lehet találni. Nekem ez túl nagy és kényelmetlen. Nekem kisebb van, de 1-2 év után mindegyik nyikorog :D Baromi idegesítő. Pedig csak 58 kiló vagyok :D
júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha olcsón keresel valamit, az "olcsó", tehát nem komoly minöség, drágá(bba)n van jó, csak a minöséget meg kell fizetni.

Olcsón tényleg jót nem találsz, erröl ne is álmodozz!

júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem, 100 ezer körül van, és az amazon-os értékeléseket nézve, szintén a "tömeggyártott szar" kategória, ahol pl. nem illeszkednek a csavarlyukak és egyéb "apróságok"
júl. 16. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt ismerem, nagyon jó székek. Persze a minőségnek ára van, de ezek 20 év múlva is székek lesznek. Használtan is nyugodtan megvehetőek.

júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem értelek, ha amit belinkelsz, az sem jó, akkor miért azt hozod példának????
júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Gondolom a kinézete az ami tetszik csak a minőségével van problémája amit talált.
júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!