Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A 15 literes konyhai kukába...

A 15 literes konyhai kukába vettem 20l zsákot de kicsi lett… 30l kell? Vagy hogy tudom kiszámolni??? 22cm és 28cm, a mélység pedig 33cm

Figyelt kérdés
jún. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig 30-35 literest veszem emiatt.
jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régi tapasztalatom, hogy a névleges mérethez képest mindig nagyobbat kell venni. Akkor lehet jól kihajtogatni a vödörböl.

A 30 l-es jónak tűnik.

jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok kukazsákon van méret, ha nem vagy biztos a dologban, akkor keresd meg, hogy hányszor hány centit ír
jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig a 15 literes kukából a 20 literes zsáknak simán ki kell lógnia, és a széleinél le lehetne a hajtani. Akkor vagy az a kuka nem 15 literes, vagy a zsák nem 20, bár a zsákot összefogó papírgyűrűn rajta kell hogy legyen a méret literben, szóval inkább a kuka.

Egyszerű térfogatszámítás, a kuka méreteit szorozd össze: hosszúság x szélesség x magasság (cm-ben), és úgy kijön az eredmény cm3-ben. 1 liter = 1000 cm3

jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!