Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tároljak ezekben? Van egy...

Mit tároljak ezekben? Van egy fehér-áttetsző és egy ciklámen színű műanyag doboz, eddig étrendkiegészítők tárolására szolgált, de azokat most már más helyen tartom. Ötletek a használatukra?

Figyelt kérdés

jún. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre, majd jó lesz valamire. Esetleg add el vagy ajándékozd oda valakinek.
jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hova gondolsz ***** válasza:
100%
Azért nem ártana, ha legalább a méreteiket leírnád, mert nyilván másra lehet használni egy 15 x 15 x 5 cm-es műanyag dobozt vagy egy 30 x 20 x 12 cm nagyságút. Van-e pl. fedelük?
jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, van fedelük. A méretet holnap megírom.
jún. 2. 21:24
 4/7 Hova gondolsz ***** válasza:
100%
Rendben.:)
jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"KIS" márka (olasz). Omni box, M méret. 47x30x27,5.

Nem teljesen téglatest, így nem tökéletesen ekkora, de így érthető.

www.kis.it

jún. 3. 16:21
 6/7 Hova gondolsz ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy megírtad. Ezek viszonylag nagynak számítanak.:) Ezért sok mindent lehet tartani. Gondolom, akkor olyan fordított trapéz alakú lehet, alul keskenyebb felül szélesebb.

Nem tudom van-e valami hobbid, mert akkor akár a hobbihoz való kellékeket lehetne tartani,(én festegetni szoktam, -nagyon amatőr szinten- valószínűleg az akrilfestékeim, tartanám benne. Innen jutott eszembe a hobbikellék.) Vagy pl. fehérneműket, zoknikat, harisnyákat.

De azt is el tudom képzelni, hogy a hűtőben használnám fel amolyan - ma divatos szóval élve- szervezőnek. Fürdőszobában is jól lehet hasznosítani a magassága miatt tisztító- vagy tisztálkodó szerekhez. Vagy ha vannak olyan kisebb tárgyaid, amiket nem szeretnél szem előtt tartani, azokat beledobálni:) és úgy a szekrénybe vagy egy nagyobb komódfiókba.

Meg esetleg varróeszközöknek, kisebb kézi barkácsszerszámokhoz Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

De az is jó, amit az első is írt, majd jó lesz valamire.:) Mert az ember sosem tudhatja, mihez lehetne használni később, ami most nem jut eszedbe, meg én sem említettem.

jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6. Köszönöm szépen a részletes választ, a sok ötletet! Az általad felsoroltak közül többre én is gondoltam. :)

Vhogy még nem alakult ki. Egyelőre üresen állnak, de az biztos, hogy "majd jó lesz vmire". :) ;)

jún. 4. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!