Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezt a bútort minek nevezik?...

Ezt a bútort minek nevezik? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Szóval egy olyan bútor, amit a hálószobába az ágy elé szoktak tenni (régen). olyan mint egy láda, a teteje bőr és felhajthatós. rá is lehet ülni, meg pakolni is lehet bele. mi ennek a neve, illetve ilyet lehet még kapni, vagy csak csináltatni tudok? vagy valami hasonló 5lete vkinek?
2010. okt. 19. 13:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Találtam... egy iylesmire gondoltam, de mást nem találok neten sajna semmit...

[link]

2010. okt. 19. 13:30
 2/12 A kérdező kommentje:

de ez lenne a legjobb...

[link]

valahol van iylen?

2010. okt. 19. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Lócának, ládás lócának hívják, parasztházakban volt jellemző bútor jó régen. :) Csináltatani egészen biztos, hogy tudsz, egy bútorasztalosnak nem hiszem, hogy nagy kunszt. Amúgy én nem érzem ezt olyan hűde praktikusnak egy 21. századi hálószobában... :)
2010. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ágy végi láda kifejezést írd be a googleba, nekem kiadott egy csomó félét.
2010. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
googlezok, 1-2 talátam. a házunk elég modern! :) nekem nagyon tetszene, egy kicsit nagyobb, bézs bőr ülőkével és wenge, sötétbara fából! ez a két szín van a hálónkban! nekem nagyin tetszene! a második kép amit belinkeltem is tetszik nagyon! köszönöm!
2010. okt. 19. 13:42
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi :)

2010. okt. 19. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem érzed elég 21. századinak? Pedig nagyon design- os darabok is vannak! Szinte minden amerikai film hálószobás jelenétben látható ilyen. Az idő előrehaladtával azért modernizálják ám ezeket a bútordarabokat!
2010. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, én is így érzem! sztem nagyon modern! én nagyon oda vagyok értük! csak nem találok olyat amilyet elképzeltem.... mképp szeretnék inkább nem neten rendelni, hanem keresni ikeában, kikában... ha vki talált iylet írja meg! :)
2010. okt. 19. 13:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem küllemre értettem, hanem ahogy írtam is, a praktikum szempontjából. :) Nekem sosem hiányzott valami, amire rá lehet ülni az ágy végében. Persze nyilván ízlések és pofonok. :)
2010. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én konkrétan arra szeretném hazsnálni, hogy mondjuk a köntöst rádobni éjjelre. vagy ilyesmi. a szobánk egyágyból áll és egy hatalmas beépített szekrényből. a ketté közé lenne ez az ágy végébe. 1-2 apróságot meg el is tudna nyelni amit épp nemtok hova rakni, de nem szeretném, hogy elöl legyen! :)
2010. okt. 19. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!