Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen növény illik gömbakvári...

Milyen növény illik gömbakváriumba? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy felesleges gömbakváriumom. Nagyon-nagyon régen szeretnék egy kis kertet létesíteni benne. Azt tudom, hogy kavics kell meg feketeföld (tényleg díszkavics is jó? Vagyis akár színes díszkavics?) Azt is tudom, hogy befőttesüvegbe is lehet kertet csinálni :) Viszont nem tudom, hogy milyen növények illenek bele. Szeretnék egy olyan üvegkertet, ami futónövénnyel van beültetve, de az akváriumba meg másfélét. Az akváriumba viszont nem tudom, hogy milyen növények illenek bele - sziklakerti növények, kaktuszok? Pozsgások? Olyanok, amik nem nőnek meg nagyon? Vagy éppen olyanok, amik bebozótosodnak? Halvány lila gőzöm sincs :(


Ha majd meglesz az akvárium, növények bele és némi dísz: akkor tudjuk, hogy egyszer úgyis oltárian piszkos lesz az üveg. Lehet takarítani majd valahogy?

Jó kérdések :D

Köszönöm előre is a segítséget :D


2010. okt. 4. 21:14
 1/1 SirRasor ***** válasza:
Érdeklődni szeretnék, hogy sikerült-e megvalósítani a terveidet, és ha igen, akkor hogyan? (Én is szeretnék gömbakváriumba kis kertet mondjuk mohával)
2011. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!