Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a tapasztalat, érdemes e...

Mi a tapasztalat, érdemes e mágneszáras biztonsági zárat használni, előfordulhat e hogy valamiféle mágneses problémák miatt nem fogom tudni kinyitni a zárat?

Figyelt kérdés
Ha bezárni nem tudom az a kisebbik probléma mert van az ajtón másik zár is, de ha be van zárva És nem tudok bemenni vagy nem tudok kijönni (bár a kijövés kisebb gond Max kijövök az ablakon... Dehát nyilván az sem lehet megoldás...)
2022. dec. 7. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tartósabbak, mint a hagyományos mechanikus zárak. Egy gyengesége van, az áramszünet. Olyankor nem tudod kinyitni.
2022. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem mágneses cilinderbetétre gondol.

De jobb volna tisztázni.

Mágneszar, ami elektromosan működtethető; vagy mágneses cilinderbetét.

Ez utóbbi sztem fölös, mert rengeteg kiváló zárbetet van ami jobb nála.

2022. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam ami nincs rákötve A villamos hálózatra

Igen azt hiszem mágneses cilinderes e azt nem tudom

De én fogom felszerelni azt tudom

2022. dec. 7. 11:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Adtak hozzá egy mágneskártyát is kulcsmásolás esetére
2022. dec. 7. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen 5 kulccsal. 1 idő után miden kulccsal nem volt használható. Csere lett.
2022. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Nekem is 5 kulcsot adtak....jószerivel csak 1-gyel fogom használni (egyedül élek - itt, ebben a lakásban...ha adok is hozzá valakinek kulcsot, az nem fogja használni).

De, köszi az infót....ezek szerint legyen nálam mindig 2 kulcs, hogy ne történhessen meg az, hogy jövök haza valahonnan, és nem tudok bemenni a lakásba. Köszi!!

És, az nem lehet megoldás, hogy, ha történetesen már 3 kulcs "beadta a kulcsot"...akkor másoltatok a mágneskártyával? (mindenképpen a zárbetétet kell csarélni (?) 23 ezer Ft

2022. dec. 9. 10:32
 7/7 A kérdező kommentje:
A minden kulcsot úgy érted, hogy pl. 4-gyel működött, eggyel nem....vagy pedig minden kulcs 'feladta' (?)
2022. dec. 9. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!