Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan lepedő, amit...

Létezik olyan lepedő, amit konkrétan rá lehet húzni a matracra, majd becipzározni, mint egy párnahuzatot?

Figyelt kérdés
Külön gyártott matrachuzatról tudok, de az szerintem nem helyettesítheti a lepedőt.

2022. okt. 14. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem adtak eleve ilyen huzatot a matrachoz, akkor ilyet külön nem nagyon árulnak...


Vagy csak sima szivacsot vettél?


Szerintem egy gumislepedő tökéletesen megfelel a célra, ha huzatot akarsz rá. És a tetejére simán rátehetsz egy másik lepedőt, amit rendszeresen cserélsz.

2022. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Itt legyártanak neked bármilyen méretet...


[link]


találomra egy 80x200x15 cm-es méretet beírtam, ez 10.600 ft.

2022. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem huzat kell, az van, gumis lepedő helyett kellene egy olyan, amit rá lehet cipzárazni. Tehát matrachuzatra egy cipzáras lepedő. Mivel éjjel sokat forgolódunk, meg úgy általában is könnyen feljön a gumis lepedő sarka, és ez idegesít, ezért gondoltam egy olyan lepedőre, amit fel lehet cipzárazni, hogy ne csússzon el, ne jöjjön fel, stb.
2022. okt. 14. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

3: nem bántásból, de biztos, hogy jó méretű gumislepedőt használsz...??


a miénk úgy ráfeszül a matracra (és a hátoldalán még kb. 30 cm-t lefed körbe), hogy tükörsima a felület, még hancúrozás után is. :-DDDDD


Egyszerűen nem is tud feljönni a sarka.

2022. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó méretű, de egyszerűen feljönnek, van 2 is, az egyik nagyon könnyen, a másik kicsit nehezebben, de az is feljön.
2022. okt. 14. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Trikóanyagból van? Rendesen ráfeszül?
2022. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá lepedőfeszítőt: [link]
2022. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!