Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Állítható háttámlájú ágyat...

Állítható háttámlájú ágyat hol lehet kapni és mennyiért? Használtatok már ilyet? Bevált?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A JYSK-ben láttam ilyet (elektromosan, távirányítóval állítható) szimpla és dupla kivitelben is. Nem olcsó, a szimpla kb. 80 ezer Ft.

Talán erős luxus, hacsak nem betegnek lesz...

2010. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyanra gondolsz, aminek az ágyrácsát lehet emelni?

Német használt bútorosnál láttam olyat, aminek a fejrészét és a lábrészét is lehetett emelni. Amikor láttam, akkor komplett hálógarnitúrában volt: L alakú szekrény, a hosszabb részében a dupla ágy, mindkét ágyban külön-külön állítható fej- és lábrész (mármint a fej- és lábrész egymástól függetlenül állítható, és a két ágyrács is egymástól függetlenül állítható) Ha jól emlékszem, rúgós matracokkal. Cakumpakk volt 160ezer.

Ha most rendezném be a lakásom, megvettem volna. Ha valaki sokáig fekvőbeteg, vagy eü. okokból a lábának magasabban kell lennie fekvéskor a szívénél, akkor ez hatalmas segítség. Nállunk sajna mindkettő előfordult.

2010. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem lenne rá szükségem a gyakori epehólyaggyulladásom miatt, olyankor ugyanis úgy kell aludnom, hogy a felsőtestem és a lábam is meg van emelve.
2010. szept. 19. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tuti jó lenne az emelhető ágyrácsos. Biztos van olyan csak ágyban is, nemcsak szettben. Több fokozatben lehetett állítani fej- és a lábrészét is. Nem tudom, mennyit tudsz rászánni, bútorboltban biztos drágább, mint a használt bútorosoknál. Nekünk írtó jól jött volna. Amikor meg nem kell felemelni, egyszerűen vízszintesen használod.
2010. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd, nem okoskodni akarok, de ezt a betegséget inkább ne az ággyal kezeld. Nekem is volt 2-szer, utána megműttettem, mert nagyon könnyen hasnyálmirigy gyulladás lesz belőle és az már nem egy életbiztosítás...
2010. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem meghatározó, ehhez biztos találsz ágykeretet is: [link]
2010. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!