Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kényelmes irodai szék napi...

Kényelmes irodai szék napi legalább 8 órás üléshez?

Figyelt kérdés

Ikea Markus székem van, ami nem tetszik, 5-6 óra után már kényelmetlen, a hintamechanikája gyenge, az ülőlapja sem kényelmes és a deréktámasz se igazán jó helyen van.

Szintén az Ikeában próbáltam a HATTEFJÄLL széket, ami elsőre sokkal kényelmesebb volt, a hátamat is jól támasztotta, lehetett állítani az ülőlapot is, de azért ez nem annyira olcsó dolog, hogy csak úgy megvegyem és nincs fejtámlája sem.

Vajon van olyan szék, amit még érdemes kipróbálni és nem egy több százezres Herman Miller?



2021. szept. 2. 18:04
 1/4 döbisanya válasza:
100%
Főnöki széket nézd meg.
2021. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit értünk főnöki szék alatt? Én ültem egy-két ilyen nagyobb méretű, süppedős, "főnökinek" titulált székben, sőt az előző munkahelyemen olyan volt, hát, lehet, hogy pillanatnyira kényelmes, de hosszú távon borzasztó volt
2021. szept. 3. 11:40
 3/4 anonim válasza:
Engem inkább ez érdekelne, hogy a markus széknek mi lesz a sorsa. Nem tervezed véletlenül eladni?
2021. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, asszony használja tovább :)
2021. szept. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!