Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ajánlás kiválóminőségű matraco...

Ajánlás kiválóminőségű matracokat áruló üzletről?

Figyelt kérdés

Minőségi matracot szeretnék vásárolni, ki is szemeltem egy üzletet, a matrackirályt, de amikor megkérdeztem hogy mi van ha a kiszemelt matrac pár nap alvás után mégsem felelne meg, akkor visszaveszik egy cserére? vagy egyáltalán milyen lehetőségeim vannak? hiszen itt 160 000-tól 250 000 árfekvésü matracról lenne szó, akkor a választ hogy csak minőségi problémák miatt veszik vissza, de komfort garanciáik nincsenek a matracokra :o , és csak olyat ami bontatlan csomagolásban van még.

Na ezek után és letettem a matrackirályban való vásárlásól!

Valaki tudna ajánlani kiválóminőségű matracokat áruló üzletről?


2021. ápr. 26. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Az IKEA-n kívül nem tudok olyan áruházat, ahol kipróbálás után is vissza lehet vinni 90 napig...


[link]

2021. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. ápr. 26. 13:51
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam (most már) hogy onnan veszek egyet.


Mennyire tartósak ezek, és mennyire hamar fekszi ki az ember ezeket? Mert nem szeretnék félévente ujjat venni 100 000-ért :)


Nagyon fontos kérdések ezek számomra, remélem lesz aki tud/fog válaszolni ...

2021. ápr. 26. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk onnan van Latex matracunk - immáron 12 éve... Harmadszorra sikerült eltalálni a megfelelő típust, de szó nélkül cserélték.
2021. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Matrackuckót ajánlom. Magyar családi vállakozás gyártja. Nálam volt csere garancia 30 napig, de matracvédőd is kellett hozzá venni.

Hideghab esetén élettartam a sűrűségben rejlik. A matracok alatt olvashatsz a tartóságról és sűrűségről. Nekem bejöttek, 4 éves a matrac

2021. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Megnézem! Halottam hogy az ikeás cuccok gagyik, de mivel több tippem nem volt, így gondoltam mégis csak szétnézek majd ott, de igy a matrackuckót nézem meg előszőr.


Még egyszer köszönöm!

2021. ápr. 27. 20:29
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy picit drága a matrackuckó... Az alap 160X200-as is 250 000 :/

Kissé túlzás már!

És nem tudni hogy minőségben milyen cuccok ezek nálunk...

5: Milyen a minőség/tartósság? mit tudnál írni erről? Vagy aki ismeri?

2021. ápr. 28. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:

5# vagyok, látom jócskán felmentek az árak, a honlap is megváltozott.

"Kínálatunkban találsz nagy rugalmasságú, azaz HR hideghabokat, melyeknek sűrűsége 35-60 kg/m3, ami egy igen jó minőségről tanúskodik, hiszen egy átlag matrac sűrűsége 25-30 kg/m3"

Most ezt onnan másoltam.

Yisk és hasonlókban 25-28 a hab sűrűség, ami nem sokat bír. 35 körülit nézz valahol, és próbáld ki.

Adat/paraméter nélkül ne vedd meg. Sok helyen ortopéd, több zónás, derekfájósoknak, jól alátámaszt... stb mindre jellemző, csak marketing kiemelés.

Miénk 35kg/m3

2021. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:Ez nagyon hasznos választ! :) (Végre valakitől!)


KÖSZÖNÖM! :)

2021. ápr. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!