Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen tapétát válasszak?

Milyen tapétát válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most költözök majd új szobába, és a segítségetekre lenne szükségem tapétaválasztás terén. Előszöris leírom milyen a szoba.

Szóval: Világosbarna laminált padló, narancssárga falak (sötétebb narancssárga, mert az eredeti festékbe egy kis vöröset kevertünk), a plafon fa ( ugyan olyan szinű mint a padló) a szőnyeg kék, asztal fehér, szekrény kék fehér, a függönyök narancssárgák.

Nah és franciaágyam van ami krémszínű alapon kék narancsságra mintás. Az ágy két oldalán van a szekrény.

Nah és a lényeg: Az ágy fölé szeretnék tapétát tenni, de nem tudom milyen lenne jó. Valami narancssárgás kék lenne jó, tudom , de már nézegettem tapétákat de nem találtam meg az igazit.

Esetleg tudnátok linkelni nekem képeket tapétákról amik szerintetek illenének ide?


Remélem érthető voltam :) Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 18. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alapján amit olvastam, valami modern minta illene oda.

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Húú. Köszi!

Az ágynak hasonló mintája van mint az 1.nek! Nagyon tetszik.

A harmadik is illene ide..

Köszi szépen sokat segítettél!:D

2010. aug. 19. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök. Nincs mit! :)
2010. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!