Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az új lakásunk régi tulaja...

Az új lakásunk régi tulaja dohányos volt. Vajon mindenképp le kelle szedni a (z amúgy festhető) tapétát, vagy ha ráfestünk az elnyeli/elnyomja a szagot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább azt ajánlanám, hogy szedjétek le a tapétát. idővel ha öregebb a tapéta úgyis le kellene szedni előbb vagy utóbb. Inkább addig legyen bordel mig nem laktok ott, rosszabb lesz ha már beköltöztetek.
2008. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak az a rossz h. állitólag 2 éve volt felújitva a lakás és a tapétázás is nagyon szép cska épp a cigifüst miatt kcist büdös van. ráadásula festhető fajta tapéta, azért érdekelt volna hogy ha ért hozzá vki hogy azt muszáj e leszedni vagy elég festeni...
2008. dec. 4. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A párom festő, most kérdeztem tőle. Nem kell leszedni. Elég átfesteni. A fal is magába szívta a cigiszagot, mert a tapéta légáteresztő. Idővel kimegy, sokat kell szellőztetni.

Pá.

2008. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fessétek át.Lehet kapni készrekevert illatosított festéket.ennek a cégnek a terméke volt amit én vettem .

Itt megtalálhatod a településeket ahová forgalmaznak.

[link]

2008. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!