Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tegyek fel egy fényfüzé...

Hogyan tegyek fel egy fényfüzért a falra úgy, hogy ne szedje le a festéket? Ötletek?

Figyelt kérdés

Simán celluxszal akartam ami így utólag belegondolva elég hülye ötlet volt és le is szedte a festéket. Valami ötletek hogyan tegyem fel, hogy jól nézzen ki és ne szedje le a vakolatot?

Ilyen a fényfüzér

[link]


2021. febr. 18. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ha nem teszel fel ilyen gyerekes dolgokat a falra, akkor nem is szedi le a festeket :) Szerintem nolj fel es akkor enm lesznek ilyen gyerekes vagyaid :) Ledfuzer a falon? :) 16 eves vagy?
2021. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát nagyon nincs más megoldás a ragasztón kívül szerintem . Az előző hozzászólónak meg nem tudom miért kellett ilyen bunkónak lennie:D Azt csinál amit akar. Miért gyerekes az,hogy dekorálni akarja a szobáját? Mindenbe bele kell kötni ugye?:)
2021. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
esetleg nagyon vékony tű?
2021. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg üthetnél szögeket a falba és arra raknád rá. Ha már nem kell a szögek helyet könnyen el lehet tüntetni
2021. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Blu tacket ajánlanám, mert elméletileg nem szedi le a festéket, bár én használtam és zsírfoltot hagyott maga után. Úgyhogy még talán a tű a legkisebb kárral járó módszer, ha gipszkarton a fal. Ha jó minőségű tégla a fal, akkor egy szög önmagában is elég, ekkora tehernél, de régebbi falaknál már tipli kell, ha nem akarod, hogy teljesen kiporladjon a szög a fallal együtt. De ezt is lehet javítani gletteléssel utólag, ugyanúgy mint a tű nyomát. Bár szerintem egy cellux nyom utáni festés egyszerűbb, mint még lyukat glettelni és úgy festeni.
2021. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szögek, vagy akaszd fali polcokra, én az ágyam fölé akartam, mivel magas az ágyam fejrésze így inkább oda rögzítettem.

Az meg hogy egy vadidegen szerint 16 éveseknek való legyen az ő baja, szerintem meg belepofázni abba hogy ki hogyan díszítheti a lakását és mi tetszhet neki, az 16 éveseknek való gondolkodás.

2021. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! :D Végül a szöges megoldásnál maradtam.
2021. febr. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!