Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az organza függöny fényáteresztő?

Az organza függöny fényáteresztő?

Figyelt kérdés
És kintről belátnak, ha olyat teszek ?
2010. aug. 12. 13:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnátok ajánlani fényáteresztő, és olyan függönyt ami nem látszik át ?

Nagyon hálás lennék. :)

2010. aug. 12. 13:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, biztos, ami biztos ne menj túl közel az ablakhoz:), de szerintem nem látnak be kívülről, ha bent nem égeted a villanyt, nem TV-zel, stb., vagyis nincs mesterséges fényforrás. Nekem Voile függönyöm van, azon sem látnak be kívülről. Diego-ban, Obi-ban, Praktiker-ben, IKEA-ban, stb. is lehet kapni.
2010. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszii. :D
2010. aug. 12. 16:10
 4/7 anonim válasza:
Kivülről nem látni be, bent a szobába azonban világosabb van. Most előszőr vettem a Diegoba, duplán kellett megvenni, hogy mutasson. 15.400,-Ft-omba került a hagyományos hármas ablakra. Bordó és fekete csikos, szerintem nagyon szép. Felül ne tetes bele huzókát, hanem simán hajtsd csak a csipeszekre, különben nagyon merev lesz.
2010. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha értem. A gond, hogy nekem is hármas ablakom van, de én annyi pénzt nem adok ki érte. Valami olcsóbb kéne.
2010. aug. 13. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az IKEA honlapját, van áttetsző függönyük, kb. 500 Ft/méter áron és 100 Ft/méter a varrás náluk.
2010. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. köszi.
2010. aug. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!