Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit lehetne kezdeni 10 db-os...

Mit lehetne kezdeni 10 db-os tojástartókkal? Csak szelektívbe dobható, senkinek nem kell?

Figyelt kérdés
Heti 10 tojást eszek, sokáig bedobtam szelektívbe, de gyűjtve túl sok helyet foglalt, ám mióta kinyitva egymásba teszem őket, 10 darab dobozom van, és alig foglal helyet. Ám lassan ez is sokat foglal, nem gyűjthetem végtelenségig. Legjobb lenne valami házi tojásos cégnek odaadni, akik tudnának bele tojást tenni, másképp marad a szelektív papírgyűjtő.
2020. nov. 23. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Vidd el egy piacra, és add oda az árusnak.
2020. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképp ne a kukába told. Piacon vedd a tojást és mindig vidd vissza neki.
2020. nov. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Vagy elviszed a legközelebbi zöldségeshez, esetleg ha (falusi/kisvárosi vagy) és látsz háznál eladó tojást, hozzá csöngetsz be vele. Kár kidobni...
2020. nov. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi sokszor nagyobb mennyiségben veszünk piacos tojást 30-40 darabot alaphangon és a tartókat újrahasználjuk egy 3 alkalommal kb aztán mikor elvásnak már nagyn akkor szelektív kuka. Aztán ha boltba veszünk tojást a tartót mindig piacon újrahasználjuk.
2021. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig piacon veszek tojást - egy ilyen "bolti" tartó legalább 10-15 kört kibír nálunk.
2021. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!