Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a házunk?...

Milyen színű legyen a házunk? (parasztház)

Figyelt kérdés
Mi valami halványra gondoltunk, de feleségem valami erősebb színt szeretne, de sztem az túl erőteljes lenne, nem nézne ki jól
2010. aug. 9. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy parasztház legyen fehér, határozott színű ablakokkal, ajtókkal. De amit láttam egyszer és nagyon tetszett, az határozottan hupikék volt, fehér léckerítéssel és ajtókkal, az is nagyon szép volt.
2010. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehínytarka!
2010. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy parasztház szerintem is tényleg fehér színűen mutat a legjobban. Az ablakokat és a zsalukat (feltéve ha van), ne fessétek hanem pácoljátok. A natúr fa színe mutat a legjobban (persze a pác színe lehet tetszőleges).
2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hát nekünk is parasztházunk van és bőrszínű..de megjegyzésnek az igazi parasztház tényleg fehér
2010. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erdélyben sok helyütt kékre festik a vályogházakat, barna ablakokkal. [link] Ez teljesen autentikus. Nem muszáj fehérnek lennie.
2010. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek :)
2010. aug. 9. 23:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fehér a legjobb, pláne ha később javítani kell, akkor nem látszik az eltérés, mint a színesnél. Ha színesnél döntötök mindenképpen világos legyen.

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!