Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy durván közepes (18-20...

Egy durván közepes (18-20 négyzetméteres)méretű hálószobába szerintetek ez túl kevés bútor?

Figyelt kérdés

Így fest

Egy 200x160-as ágy

Egy átlagos méretű ruhásszekrény

Egy éjjeli szekrény,azon egy lámpa

Egy polc a falon díszeknek meg könyveknek

Illetve 2-3 nagyobb méretű kép a falon


Szerintetek ez túl kevés és sivár?(nincs túl sok könyvem,és ruhám sem)



2020. okt. 28. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem kevés. Nekem is ekkora hálószobám van, szintén ekkora ággyal. Nekem ami az ágyon kívül van a szobában, az 2 éjjeliszekrény, egy ruhásszekrény és egy íróasztal. Igazság szerint, a szobám egyik részén van egy viszonylag nagyobb üres hely, de ahol van az ágy, a ruhásszekrény, az egyáltalán nem tűnik kevésnek, sőt, néha úgy érzem, túl zsúfolt az a része a szobának. Ha nem tetszik az összkép, vegyél egy íróasztalt. Vagy nem tudom a nemedet, de ha lány/nő vagy, akkor egy sminkes asztal esetleg, vagy akár egy kisebb kanapé a szobába, vagy egy fotel. Mármint, ha zavar téged az, hogy nincs olyan sok bútor a szobába. De amúgy szerintem nem rossz ez így. De a függöny, szőnyeg is sokat tud dobni rajta. De ha neked így jó, ahogy van jelenleg, akkor az okés. Ahogy neked megfelel.
2020. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi helyem lenne, és ennyire kevés cuccom, akkor vennék egy szélesebb ágyat, és esetleg egy fotelt, vagy hintaszéket.

A mi hálónk is ekkora, le van belőle választva egy kb 4- nm-es gardrób, ami tele van szekrényekkel, és a maradék helyen van egy 2m széles ágy, 2 éjjeliszekrény, és 3 alacsony polc (tetőtéri ferdefal, amúgy plafonig érne. ) A miénk kissé zsúfolt, de így fér el minden cucc.

2020. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem írtad,van-e szőnyeg,az is javít az összhatáson. Függönyre ugyanez igaz,nagyon nem mindegy,milyen.

Egy asztalka és/vagy egy chaise long, relaxfotel, vagy a személyedre szabott bármilyen egyéb kiegészítő sokat segíthet (pl.szobainas,próbababa,levegőtisztító növények,földpárna, led installáció stb stb)

2020. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha több hely van, inkább, minthogy szűkölködj! Még ha bútorokkal ki sincs használva teljesen, egy szép szőnyeg sokat dob az összképen, komfortosabb tőle a szoba, nem érződik kopárnak! (bár a szőnyeg meglétét tényleg nem írtad). Ezen kívül talán egy szép komfortos, vastagon párnázott (tv- vagy relax) fotelt mindenképp betennék!
2020. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
65%
Ennyiből maximum te tudod megmondani, hogy ez evés, vagy sivár-e.
2020. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!