Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csak szerintem hülyeség az...

Csak szerintem hülyeség az üvegezett ajtó a hálószobához?

Figyelt kérdés

Most szeretnék kivenni egy albérleti szobát, ami üvegezett ajtós. A lakótársam korán kelne 5 körül, én tuti felébrednék a folyosóról beszűrődő villanyfényre, emellett ha a barátnőmmel akarok együtt lenni, akkor is tökre kivehető lenne, hogy mit csinálunk.


Elvileg felszögelhetnék egy függönyt az ajtóra, de az meg olyan putris.


Ezek a dolgok komolyan senkinek nem jutnak eszébe, mikor üvegezett ajtót választ egy hálószobához?



2020. júl. 19. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát "felszögezni" egy függönyt valóban putris, lehet a bérbeadó meg sem engedné.

De lehet az üvegre belátásgátló fóliát tenni, vagy egy normális karnist, sötétítő függönnyel.

[link]

2020. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Pedig a függöny a megoldás.
2020. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Előző két albérletemben nálam is üveges szobaajtó volt, ami valóban nem volt túl jó megoldás, ha nem egy párnak adják ki a lakást, hanem idegen emberek vszik ki a szobákat. Az egyik helyen függöny volt felrakva az ajtóra, a másik helyen öntapadós tapétát raktam fel, amit költözéskor könnyen le lehetett szedni. Az üveges ajtók másik nagy hátránya, hogy sokkal gyengébb a hangszigetelésük, emiatt minden szó, sóhajtás, neszezés behallatszott. Én is csak suttogni tudtam a szobámban, ha voltak nálam, egyéb akciókról meg nem is lehetett beszélni, mert esélytelen volt, ha otthon volt a másik lakó.
2020. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
N3m bérbeadásra építették a lakásokat régebben. Ha család lakik, nem zavar senkit.
2020. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom tejüveg.

Az nem lenne probléma, ha nem különálló szobabérlés lenne.

Ragassz az üvegre belülről posztert, vagy bármit ami esztétikus dekoráció és problem solved. Vagy szimplán ne vedd ki, ha nem tetszik, nem kötelező

2020. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

"Ha család lakik, nem zavar senkit."


Hát engem zavarna, ha a gyerekem meglátná, miközben a feleségemmel csinálom.

2020. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

A gyerek alszik a kisszobában..

Vagy gyerek mellett te napközben is felcsapod az asszonyt a konyhaasztalra? :-D

2020. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha többszobás a lakás, akkor eredetileg nem biztos, hogy az volt a hálószoba, amiben most ti laktok.
2020. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem a konyhaasztalra, hanem az ágyra a hálószobánkban. És persze, ha nappal kívánjuk meg egymást, akkor nappal csináljuk.
2020. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Ezeket a szocializmusban építették, és tudnivaló, hogy a jó elvtársnak nincs titkolni valója. A feleségével is csak éjszaka, lekapcsolt villanyt mellett csinálja.. évente kétszer.
2020. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!