Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a vélеményetek a hűtőmágnes...

Mi a vélеményetek a hűtőmágnesekről?

Figyelt kérdés
Több lakberendezős videóban láttam, hogy a dizájnerek szerint ez egyáltalán nem esztétikus, és hogy olcsóbbá teszi a teret. Nekem elég sok hűtőmégnesem van, és részben egyetértek, hogy olcsóbbá teszik a környezetet, viszont ez egy emlék. Különben sem szeretném, ha a lakásom egy IKEÁs újságra hasonlítana.

2020. júl. 1. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A dizájnerek véleményére én nem adok. Úgy rendezem be a lakásom ahogy nekem tetszik, elvégre nekem kell itt laknom.

Lehet az olcsó kinézetű vagy gagyi ha nekem úgy jó akkor úgy lesz, ha valakinek nem tetszik akkor menjen haza és rendezkedjen ott.

Az IKEA katalógus konyhák sem úgy néznek ki ahogy ki néznek 1-2 hónap használat után, elől marad 1-2 konyhagép bekerül 1-2 növény stb. és máris fogja a fejét a lakberendező

2020. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretem őket, mert valóban egy-egy emlék mindegyik. De egy normális dizájner biztos nem tesz ilyen sznob, lekezelő nyilatkozatot, hanem ügyesen el tudja rendezni azokat is. Mellesleg vannak igen drága és gyönyörű kézzel készített mágnesek is, nem csak a kínai 1 eurósok.
2020. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én személy szerint borzalmasnak tartom őket, mert nem ezek jelentik az emléket, legfeljebb emlékeztetnek egy emlékre, önmagukban azonban csiricsáré giccsek, amiből egyesek nagy üzletet csinálnak.
2020. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Én nem szeretem, nem adnak hozzá az életemhez, cserébe viszont zsúfolttá, kupissá teszi a hűtőt látványra. Az emlékeket én nem ebben a formában szeretem megőrizni, ráadásul a legtöbb szuvenír mágnes szerintem szimplán ronda.

Egyetlen egy hűtőmágnesünk van, ami praktikus és ezért szereztük be, ez egy kis csipesz amivel fel szoktuk fogni a hűtőre a villanyszámlát mikor megérkezik, hogy ne felejtsük el befizetni. Ezt az egyet elviseljük mert van haszna.

2020. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk sok van, eléggé hidegen hagy, hogy ki mit szól hozzá. Mi szeretjük. :) Ha eladnánk a lakásunkat, akkor lehet néhány előnyös fotó erejéig leszedném őket, ahogy elpakolásznék mást is, ami nem feltétlenül "látványos", de ennyi. Ezek a mieink, a mi életünkhöz tartoznak, baromira nem érdekel mit szól ehhez egy dizájner. Egy dizájner lakás pont azért nem otthonos nekem, mert azt mondja a szaki ne tegyél ki több fotót, se hűtőmágnest, se egy tárgyat, vagy díszt, ami amúgy a tiéd, te vagy, otthonosabban érzed magad tőle, de a dizájnt rombolja. Jah. A dizájnt rombolja a nadrágod is, amit a szék háttámlájára terítesz, mert másnap még felakarod venni, de már akár egy száradó törölköző is, a ruhaszárítóról, vagy a csöpögő edényekről meg ne is beszéljünk. Még is hozzátartozik a mindennapi élethez.
2020. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Miért lettünk lepontozva? (#3 és #4)

A kérdező arra volt kíváncsi, hogy kinek mi a véleménye. Mi leírtuk a véleményünket. Ezen mi nem hasznos? Köszönöm annak aki kifejti és megindokolja.

2020. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én mindenkit felpontoztam, és mást is arra kérek, hogy ne pontozzátok le a válaszokat, hiszen minden vélemény hasznos. :)
2020. júl. 1. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen faltól falig teleplakátoltam a hűtőt minden vacakkal, de most már eszembe nem jut mágnesezni, úgyis csak bonyolítja a takarítást. Bár megvannak valahol elpakolva a régiek, nem hiszem, hogy bárhova is kikerülnének újra.
2020. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!