Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet jó ágyat venni?

Hol lehet jó ágyat venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk több százezret rákölteni, ágykeret, ágyrács, szivacs max 100000.

140 vagy 160 széles, viszonylag keményebb szivaccsal.

Ikeát néztük, de ami tetszik, a natúr fa, és nem túl böszme kialakítás, azok ott elég gyengék, egy régebbi ikeásunk van, recseg-ropog, nyikorog, szétesik



2020. jún. 1. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó ágyat jó matraccal ennyiért nem kapsz. A minőséget, ami tartós, nem nyikorog és a matrac is kényelmes, azt sajnos meg kell fizetni.
2020. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor mi a reális ár? Mivel ami most van 40000-ért vettem, gondoltam ha ennek 2,5x-esét rászánom, talán tartósabbat kapok.

Illetve továbbra is a hol a kérdés.

2020. jún. 1. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Budapesten nem tudom. Én Szegeden a Revotica üzletében vettem, van ágy és van matrac is számtalan fajta. Mondjuk ezek kárpitozottak, te azt írtad, hogy a natúr fa tetszik.

1 éve használjuk az ágyat, nekünk nagyon bevált és megfizethető. Úgy látom, Budapesten is van bemutatótermük.

2020. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nezegess akciokat, en ugy gondolom lehet jot kapni ekorul az osszeg korul.
2020. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mr.Q77 ***** válasza:

Hát ennyi pénzből sajna csak a leggyengébb minőséget kapod.


Ágykeretet sztem bárhol kapsz (persze IKEA/KIKA/Mömax itt vagy egy helyben a legnagyobb választék) ami fontosabb az ágyrács ill a matrac. amit külön vennék .


100.000 épp kijön egy normálisabb közepes minőségű 160x100 -as matrac

én a Matracgurut ajánlom érdemes a honlapot böngészni sok érdekes az olvasni való. Mi már többször vettünk ott. Ha veszel bárhol matracot érdemes eltölteni egy kis időt kipróbálni feküdni rajtuk stb.


Valamilyen normálisabb hideghabbmatracot ha nehezebb vagy esetleg akkor valami rugósat ...


Életed közel harmadát alvással töltöd, nem mindegy e közben hogyan tud a szervezeted pihenni, ne ezen spórolj! Ez a legnagyobb butaság.

2020. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 100-ból nem is, de 130 körül már okésakat lehet kapni. Én a nagyobb üzletláncokban nézelődnék, szóval Jysk, Mömax... szerintem mindenhol találhatsz normális ágykeretet, matracot is. Nálunk több Jysk-ös ágykeret, matrac van, nincs vele problémánk, de persze kinek mi, minden üzletlánc termékeiről lehet olvasni hideget és meleget is. Esetleg a városodban benézhetsz kisebb bútorüzletekbe is, habár ott általában drágábbak vannak.
2020. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!