Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tudnék tenni a lépcsömmel?

Mit tudnék tenni a lépcsömmel?

Figyelt kérdés
Szombat du.befestettem barna lakk festékkel.Sajnos elfelejtettem felkeverni,így a végén jöttem rá......Még ma sem száradt meg teljesen.az oldala jó,de a járórész még tapad fog rendesen.Àtkellene kennem mégegyszer,de így hogyan???Mit tudnék tenni,hogy gyorsabban megsztáradjon,vagy ez így marad?????Már régen meg kellett volna száradnia.Elvileg 12 óra után újra kenhetö......
2010. júl. 12. 10:47
 1/4 anonim válasza:
nincs más választásod, addig kell várnod, míg megszárad. Addig is legyen huzat a lépcsőnél, hátha hamarabb kész lesz. Aztán próbáld meg a 2. festést rendesen csinálni :D
2010. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm....

Viszem a ventilátort is......

2010. júl. 12. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
várj türelmesen. Ha nem szép, amikor megszáradt, akkor sajna mégegyszer át kéne festeni, de próbáld meg felkeverni és csak egy rétegben vinni a fára.
2010. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az is a gond lehet.hogy én "okosan" egy kevés higítóval felöntöttem,hogy hígabb legyen.......

Ha még sem akarna megszáradni át kenhetem így is,vagy már nem lesz jó??Esetleg mivel lehet eltávolítani???Smírglipapír kizárva ahogy tapad......

2010. júl. 12. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!