Kezdőoldal » Otthon » Kert » Húsevő növényt mennyire nehéz...

Húsevő növényt mennyire nehéz tartani?

Figyelt kérdés
Van olyan, amit nagyon könnyű? Volt egyszer vénusz lgycsapóm, de 3-4 jónap után kampec... Pedig a kertészetbe olyan szépek...Mit csinálnak velük? Tudnék én is tartani olyan szépen húsevő növényt, mint ők?
2010. júl. 5. 14:44
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem még nem volt, de már érdeklődtem róluk. Egy nagyon tetszett, és megkérdeztem mik az igényei. Ez ilyan kancsó alakú volt, amibe belecsúsznak a rovarok. Azt mondták ezek a növények elsődlegesen ugyanúgy a földből táplálkoznak mint a többi, és a rovar csak másodlagos táplálék. Amit én kinéztem annak viszont a párás levegő volt az igénye, nálunk pedig száraz a lakás. Mivel ezek legtöbbje trópusi, gondolom majd minegyik igényli a párás levegőt.

Keress fel egy rendes kertészetet, ne ilyen nagy bevásárlóközpontost, és ott kérdezd meg az eladót, hogy milyen igényei vannak a kiszemeltednek! Jó üzletben jó szakemberek vannak! Sok sikert! :)

2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehezebb, mint egy kaktuszt, de biztos meg lehet oldani. Az interneten mindent meg lehet találni. Keresgess.
2010. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kancsókám van, nem nehéz tartani, viszont a napi sokszori permetezés, és a napocska elengedhetetlen. Tápoldatozni nem szabad!
2010. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nehéz!!! Van Vénuszom és Kancsókám is mind a kettő sok törődést igényel!
2011. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!