Kezdőoldal » Otthon » Kert » Meg lehet-e enni a paprikákat?...

Meg lehet-e enni a paprikákat? Ha igen hány hét múlva? Véletlenül le permeteztem két hete GlIALKÁVAL a paprika palántákat .

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem a gyomirtó nem bomlik le mint a rovarirtó
2010. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És megmaradtak?:O Inkább végy érzékeny búcsút tőlük...
2010. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azért kértem segitséget. Azóta is folyamatosan hozza a virágokat mintha semmi sem történt volna. És 40 tőről van szó persze az biztonság a lényeg fogyasztható lesz-e valamikor?
2010. jún. 19. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Abból a paprikából már nem kell enned ne aggódj!A Gialka kb másfél két hét múlva hat:(
2010. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint már irtam most már 3 hete permeteztem igy már rég kipusztulhatott volna. A kérdés nem az hogyy megmarad-e hanem hogy meg lehet-e enni valamikor?
2010. jún. 21. 13:27
 6/7 anonim válasza:
Ha nem pusztul ki a növényed megeheted, a Glialka a növényi légzést serkenti és a növény "túl légzi" magát kimerülnek a tartalékai és elpusztul. Totális gyomírtó
2010. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudtatok enni a paprikából? Nem lett baj belőle?

( jó régi a kérdés )

2016. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!