Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerül egy narancs...

Mennyibe kerül egy narancs vagy citromfa?

Figyelt kérdés
Persze ilyen kicsire gondoltam, ami otthon a szobában is elfér.
2010. ápr. 24. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik boltba mész... Olyan 2000-10000Ft között van és mérettől függ.
2010. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én az obibam vettem citrus lemont(citromot) 8000 forintért,60 cmeres fa.csak ha vásárolsz jól nézd meg,mert vagy kiszárítják,vagy kirohasztják,nemigen foglalkoznak vele.én amikor megvettem teljesen ki volt száradva,eléggé satnyán nézett ki,volt rajta egy darab virág.2 hét alatt rendbe raktam(átültetés,tápoldat)most nagyon szép és a virágból citromkezdemény lett.szóval figyelj oda a vásárlásnál.
2010. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is Obiba vettem, elég érdekesen néz ki a földje tényleg,én úgy vettem, hogy sok kis citrom van már rajta. Milyen földbe kéne átültetni, és milyen tápoldatot használtál?
2010. máj. 21. 08:16
 4/6 anonim válasza:
sima virágföldbe,ami tartalmaz egy pici,homokot és tőzeget is.tápoldat:substral-citrus.2 és fél decis,kb 700 forint(én 740-ért vettem).ennyi tökéletesen elég,legalábbis az enyém tökéletesen fejlődik,a citrom is nagyon szép.annyi hogy napi egyszer spriccelgetem a leveleket vízzel.más semmi,kint van a ház előtt és jól elvan :D üdv.
2010. máj. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
még annyit,hogy nem kell a sok marhaságot figyelembe venni,amit a fórumokon olvashatók(pl: óvjuk a naptól,meg a széltől stb.)mert szerintem ez baromság.az őshazájában a nagy ültetvényeken nem valószínű,hogy nem éri közvetlenül a nap meg a szél(mert ugyebár ott olyan a citromfa,mint nálunk mondjuk az almafa...)csak néhányan úgy csinálnak,mintha egy törékeny kis orhideáról beszélnének.ne felejtsük el,hogy ez nem más,mint egy gyümölcsfa,ami más országban olyan törődést kap mint itthon egy barackfa.szóval,nyáron nyugodtan had érje a nap,meg a széltől se kell óvni,sz égvilágon semmi baja sem lesz(annyi hogy feldöntheti a cserepet).annyi hogy az eső ne érje,mivel cserépben van és az nem tesz egy növénynek sem jót,ha a cserepe úszik a vízben(leszámítva a vizipálmát meg hasonlókat)ennyit akartam még.üdv :)
2010. máj. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél!!!
2010. máj. 25. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!