Kezdőoldal » Otthon » Kert » Dióverő rúd kapható valahol?

Dióverő rúd kapható valahol?

Figyelt kérdés
3-4 méter hosszú rúdra volna szükségem, mellyel elérem a magasabb ágakat. Szeretnék az ágakra akasztani rovarcsapdát. Tudtok ötlettel segíteni?

#dióverő
2016. febr. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Kimész az erdőbe és vágsz magadnak egyet.
2016. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csabesz80 ***** válasza:
vagy ha mindenáron venni akarsz vegyél egy tetőlécet 500 forint kb :) 4 méteresek, igaz nehezebb mint egy rud és rosszabb a fogása.
2016. febr. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Horgászboltokban lehet venni 2-3-4 m hosszú teleszkópos merítőnyelet. A vége belsőmenetes, csak a fantáziád szab határt, hogy mit készítesz hozzá. Mivel eléggé speciális menet, érdemes venni hozzá néhány olcsóbb bottartó villát, amiből a menetes részt fel tudod használni. Én cseresznye szedésre is használom.
2016. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó, és mit raksz a végére, amivel a cserit le tudod szedni?

sérül közben a gyümölcs?

2016. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináltam hozzá rozsdamentes acél huzalból egy apró gereblyefélét, kb. 20 cm széles, 8 cm-es fogakkal. Ezt beakasztom a fürtök mögé és letépem. Ha nem rakok alá semmit, akkor természetesen sérül és legtöbbször a szára is a fán marad, de én cefrének gyűjtöm, ezért nem számít.
2016. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötlet a szürethez. A cseresznyelégy állományt fogom ritkítani. Citromsárga lapokat akasztok az ágakra, a lapokon ragaccsal. Vonzódnak ehhez a színhez, majd utána a ragacshoz. :-)
2016. febr. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!