Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi ennek a növénynek a neve...

Mi ennek a növénynek a neve és milyen föld kell neki?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam, de csak annyi információ jutott el hozzám, hogy tavasszal ültessem át, a gyökerei viszont már elég nagyok és igencsak kint vannak...


[link]


[link]


Előre is köszönöm!



2016. febr. 17. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mi, de hogy nagyon rossz körülmények között tartod, azt látom a megnyúlt, világos, vékony hajtásokból.

Tedd hűvösebb és világosabb helyre.

2016. febr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szegényke már ilyen volt amikor kaptam (2 napja), éri napfény, de majd akkor beteszem az ablakba.

De átültessem most? Vagy hagyjam tavaszra?

Köszönöm a válaszod!

2016. febr. 18. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, át kell ültetni, ha bent tartod.

De az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy benti növény. Lehet, hogy valami többé-kevésbé télálló örökzöld, mondjuk, valamilyen kecskerágó. Akkor meg most valami hűvös, világos helyre kellene tenni (vagy védett helyen kintre), és ha jön a melegebb idő, akkor kiültetni, vagy legalább dézsába tenni.

Jobb ötlet híján az Index-Kertészet fórumon kérdezd meg.

2016. febr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam erről a fórumról, köszönöm szépen a segítséged! :)
2016. febr. 19. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!