Kezdőoldal » Otthon » Kert » Japán juharomat ellepték a...

Japán juharomat ellepték a levéltetvek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már éppen kezd kihajtani,és ma láttam, hogy tele van apró fekete kártevőkkel,valamint a hangyák is belepték.Mit tegyek?
2010. márc. 30. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A levéltetvek nem szeretik a nikotint. Áztass 2-3 szál cigit vízbe, és azzal permetezd le. Nekem ddig mindig bevált. A hangyák ellen nem tudom, hogy jó-e.
2010. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Üdv

A hangyák csak a tetvek miatt vannak a növényen szerintem mert édes váladékot szívogatnak a tetvekről......

Nekem a szappanos vízzel való priccolás is bevállt....azán szépen le lehet törölni a teveket...

Vagy Lassan lesz katica bőven gyüjtgess párat imádják a tetveket és sokat is esznek......

2010. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi ősi szer a levéltetvek ellen a banánhéj!! A virágföldbe a gyökér közelébe kb öt centi mélyen ,feldarabolt banánhéjat kell dugdosni.

2010. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a banánhéj dolgot komolyan mondod? Elcsúsznak rajta a tetvek? DDD..
2010. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan mondom..a földbe kell ledugni,, és ott elkezd rothadni és olyan gázokat bocsájt ki magából amiket a tetvek nem bírnak és még a környékéről is eltünnek.!! Ha valamiről nem tudsz az attól még létezik..
2010. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs banánhéjas, én nem akartalak megsérteni, csak olyan hihetetlennek tűnt...Egyébként meg híve vagyok minden természetes dolognak, a szintetikus helyett.
2010. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!