Kezdőoldal » Otthon » Kert » A cserépben nevelt paprikáimna...

A cserépben nevelt paprikáimnak adhatok dísznövény tápoldatot?

Figyelt kérdés
(Fogyasztható marad ezt követően? Úgy értem nem raktároz egészségre ártalmas anyagokat a növény a tápoldatból?)
2008. szept. 12. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
ha megakarod enni akkor semmiképpen ne adj, mert ugye neked semmi szüksged disznövénytápra.ha azonban csak nézegetni és mutogatni akarod, akkor nyugodtan,de csak ha már nedves a földje.
2008. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ne tegyel bele semmilyen tapoldatot mert ismerek olyat aki igy tett es korhazban kotott ki....szoval inkabb ne
2008. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez komoly? nem hiszem el.
2008. szept. 16. 20:02
 4/8 anonim válasza:
Speciel én tápoldatoztam a cserepes paradicsomjaimat, mert a kicsi földje nem lett volna elég a terméshozáshoz. Virágos növényhez valót adtam neki, és mivel a földjét öntöztem, semmi bajom nem volt a termésétől. Ha viszont nagyon aggódsz amiatt, hogy bajod lesz a mesterséges tápoktól, akkor megteheted azt, hogy veszel egy zacskó marha, vagy gilisztatrágyát, és időnként egy vékony réteget a földjére terítesz, és azon keresztül locsolod. Csakhát azokat elég nagy zacskóban árulják...
2008. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. szept. 21. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy miért pontoztatok le ez az igazság,dísznövény tápoldatot olyan dolgokra nem lehet tenni amit megeszünk.Van külön zöldségekre.ha nem olyat használtok az mérgező.én tudom mert ezzel foglalkozom
2009. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A tápok mérgezőek. A növény a tápot felszívja a gyökerein

keresztül, és a termésbe jut. Ha nem hiszed, miért van leve a paprikának?

2009. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit erről.

2012. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!