Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mik ezek a kis fehér gömbök a...

Mik ezek a kis fehér gömbök a kardvirág hagymáján? Képpel!

Figyelt kérdés

[link]


Új kis hagymák lennének?

De ennyi???

Vagy vmi betegség?


Idén volt először kardvirágom, és most, hogy felszedtem a hagymákat, volt olyan, amin már volt másik hagyma is, azt leválasztottam. De az nem így nézett ki. Meg 1 nagyon 1 kisebb volt, nem 20.



2015. okt. 28. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek kicsi hagymák.

Én nem szoktam fotózni őket, de tudnék mutatni olyan hagymát, amin legalább tízszer ennyi apró van.

2015. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és ezekkel mit kell csinálni?

rajta hagyni, tavasszal így elültetni?

és akkor jövő őszre 20 kis hagymát lehet leválasztani?

2015. okt. 28. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szedés után pár hétre leterítem, utána megpucolom. Akkor lehajigálom róla az aprókat, több ezer darabra nincs szükségem, így is van már vagy 500 db. A ketté-hárommá osztódókat megtartom ugye, meg az ilyen fiókhagymák között van néha olyan, ami már másfél-két centis, azokat tovább nevelem, a többivel nem tudok mit kezdeni.

Ha te szórakozni akarsz vele, akkor akár most, akár tavasszal leszedegeted őket, és külön elduggatod egy sorba.

Mondjuk, ami még fehér és nem barna, az lehet, hogy csak nagyon gondos tárolással éri meg a tavaszt.

2015. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!