Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növény bírja ki a telet?

Milyen növény bírja ki a telet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
fák
2015. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nézz körül tavasszal, amit nem akkor ültettek, és hajtanak, azok kibírták :-)
2015. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most azt várod hogy felsoroljunk több száz növényfajt?
2015. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, hogy hol, pl. a kanári-szigeteki telet szinte mindegyik növényfaj kibírja, míg a grönlandit csak néhány.

2015. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul írtam a kérdést de én olyan növényt szeretnék venni ami kibírja a telet kidíszítsem a teraszt vele szabad ég alatt, társasházban lakom. Budapesten.
2015. okt. 15. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha virágokra gondoltál, írd be a keresőbe, hogy évelő virágok/növények, azok általában bírják a telet. Persze ezek között is vannak (pl. dália, kardvirág), amiknek ősszel fel kell szedni a gumóját, hagymáját.
2015. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, arra gondolsz, hogy milyen növények virágoznak télen is. Van néhány olyan faj, amelyek egészen késő őszig virágoznak pl. őszirózsa, krizantém, csarab, díszkáposzta (ennek a levele színes), de van pár olyan növény is, mint a fekete hunyor, amely ha enyhe a tél, már karácsonykor is elkezdhet virágozni.
2015. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jégvirág
2015. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!