Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megtudná valaki mondani mik ezek?

Megtudná valaki mondani mik ezek?

Figyelt kérdés

A kövirózsáimon már jó ideje ilyen nyúlványok nőnek, azt hittem virág lesz, de nem csinál semmit, csak egyre hosszabb és egyre több van belőle. Mik ezek?

[link]

[link]


2015. jún. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Fényhiány. Felnyurgulás. Mondjuk ez varjúháj, nem "a" kövirózsa.
2015. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy varjúháj.
2015. jún. 12. 02:31
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Külön kellene ültetni, egy másik ládába vagy cserépbe, rakjál alá kavicsot, kb 1/3-át. Nem szereti a locsolást, fény viszont kell neki.
2015. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a túl tápanyagozott, illetve savanyú talajjal sem bír mit kezdeni egy pozsgásnövény.
2015. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 hónapban kb egyszer locsolom, ablakban van, nyáron erkélyen és kaktuszföldbe ültettem, egyszer sem tápoztam még. :/
2015. jún. 12. 14:10
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja és agyaggolyó van alatta, kavics helyett.

Leszedtem róla az indákat.

[link]

[link]

2015. jún. 12. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, de déli oldalra kell tenni, nem máshova. Napfény kell neki, nem fény. Egyébként semmi bajuk.
2015. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezeknek feltehetőleg télen-nyáron szabadban, napos helyen kellene lenni. (Ha tényleg kövirózsák, és nem fényhiány miatt eltorzult Echeveriák.)

Ültesd külön a Haworthiáktól, azokat télre hűvös, de fagymentes, világos helyre kell vinni, a szobahőmérsékletet ők sem szeretik olyankor.


Mitől vizesek az első képeken? Nem spricceled tán őket?

2015. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!