Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani egy csemetéről, hogy vad-e vagy be van oltva?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Értesz annyit hozzá, hogy a leveleket meg tudod különböztetni.

2. Nem értesz hozzá, de beírod a gugliba, hogy gyümölcsfa oltvány, és ilyesmi képeket keresel:

[link]

Alul azt látod, hogy egy vastagabb rész fölött van egy kanyar, meg az egyenes rész folytatása (alany felső része) le van metszve.

2015. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen azt értem, de azután értettem meg miután el lettek ültetve:D szóval, mi a különbség a levelek között?
2015. máj. 20. 17:40
 3/6 A kérdező kommentje:
vettem 20 darabot és ebből egyről apu azt mondta, hogy úgy látja vad. ezért akarok utána nézni.
2015. máj. 20. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Már el vannak ültetve a csemeték? Akkor is látszódnia kellene mert ha helyesen lettek elültetve akkor az oltásnak a föld fölé kellett volna kerülnie... Az oltás helye egyébként valóban jól látható.
2015. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen azokat én is látom.
2015. máj. 20. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Na de ennél a kétségesnél nem látni az oltás helyét? Még akkor sem, ha 5-10 cm mélyen megkaparod a földet?


"mi a különbség a levelek között?"

Milyen gyümölcsről és milyen alanyról van szó?

Ha feldobsz egy fotót, akkor talán még arról is meg lehet mondani.

2015. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!