Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ötleteket szeretnék kérni...

Ötleteket szeretnék kérni ideiglenes "kerítésre", hogy a kutya nem menjen be a lefüvesített területre. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Valahogy el kéne zárni, de mivel? Kb. egy 20 méter hosszúságú területről van szó, de csak az egyik oldalát kellene valahogy elkeríteni. Ötletek?
2015. máj. 13. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl vásároltam olcsóbb kerítéshálót és karókhoz rögzítve kerítettem el a területet, jó masszívan sikerült megcsinálni, a kutya nem tudott bemenni.


Másik megoldás a villanypásztor ami a pl. a szomszédnak úgy látom bevált.

2015. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szépen is meg lehet oldani akácgerendából és fenyő deszkákból. 40e-ből kijön.
2015. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem fontos a szépség és ne legyen drága, mert csak kb. 1 hónapig kell amíg ki nem nő a fű, meg nem erősödik.


Milyen hálót használtál? Mennyibe került?

2015. máj. 13. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Magasabb (1m-es) horganyzott csirkehálónak 200 pár ft volt métere, tökéletesen megvédte a területet, a középtestű kutyámnál nem volt baj.
2015. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, akkor csirkehálónak nevezik. Jól van, úgy tűnik ez jó megoldás lesz. Enyém nagytestű, de ha le van kerítve egy rész, nem megy be, pedig ha simán nekimenne szétszakít mindent, 55 kg-os, de tudja, hogy nem szabad.


Köszi.

2015. máj. 13. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamivel olcsóbb a drótfonat.
2015. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már fel is tették a fiúk.
2015. máj. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!