Kezdőoldal » Otthon » Kert » 2napja vettem az adriaban egy...

2napja vettem az adriaban egy hibiszkuszt be raktam az iro asztalomra a radiator melle . Masnapra le esett a viragnak a feje miert lehet ez?! A melegtol vagy mert nem nagyon fenyes teruleten volt?! Vagy miert!?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A hibiszkusz virága csak egy napig él. Majd hoz helyette másikat.
2015. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elég sok oka lehet.

Kiszáradás (nem feltétlenül nálad), hirtelen hőmérséklet változás, fényviszonyok hirtelen változása (hozzá kell szoktatni), tápanyag hiány (elég rendszeresen tápozzák, hogy virágozzon és ha ez megszakad, "kimerül" a növény).

Adjál neki elég vizet, ha még megy a fűtés, inkább tedd távolabb a radiátortól és ha van még rajta bimbó amit ki tud nevelni, adj neki virágzó dísznövény tápot. Ha már nincs rajta bimbó, vagy azokat is ledobja, hagyd kicsit pihenni mielőtt megint virágoztatnád.

2015. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazabol nem nagyon ertek a hibiszkuszhoz hogy kell gondozni nevelni ?! meg ilyesmi
2015. ápr. 29. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor olvass utána a neten.
2015. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!