Kezdőoldal » Otthon » Kert » Barátomtól kaptam egy szép...

Barátomtól kaptam egy szép rózsát, hogy szárítsam ki, hogy megmaradjon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A rózsát nem lehet kiszárítani nem alkalmas rá.
2010. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akaszd fel "fejjel" lefelé. Ha úgy érzed elég száraz fújd le hajlakkal. Én csillogóssal is lefújtam és szép nagyon:)
2010. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és akkor akármeddig megmarad? és mikor, hány nap után fújjam le és vegyem le?
2010. febr. 15. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem megmaradt, bár tény, hogy könnyen hullanak a szirmai...
2010. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szal megmarad, csak vigyázni kell rá... köszönöm :)
2010. febr. 15. 20:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy rátettem egy darab papírra és úgy a radiátorra..hamar kiszáradt.De lehet fejjel lefelé lógatva is.Találd ki, hogy hova szeretnéd rakni, és tedd gyorsan oda, ne helyezgesd ide-oda, mert akkor hullani fog a szirma.
2010. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Én a fejét összekötöttem egy cérnával hogy ha szárad még véletlen se pottyanjon le a szirme!Felakasztottam a radiátor fölé fejjel lefelé, és 1-2 hét múlva lefújtam lakkal!Szép maradt!Csak az idő sajna nem kedvez neki, mert porosodik, és akkor csúnya lesz4Én inkább havonta vetetnék egyet akkor mindig lenne a szemem előtt egy rózsa a szerelmemtől!

Persze nem teszek ilyet, de ez sem lenne rossz megoldás!

2010. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jaj, hát köszönöm. Sztem még 1 napig életben hagyom annyira szép, aztán hnap kitalálom :D köszi mégegyszer :)
2010. febr. 15. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig amikor kapok !!!!egyből!!! fellogatom fejjel lefelé, és nekem egyáltalán nem hullik a szirma. Persze amikor a porszivócső véletlenül hozzáért akkor lehullott 1-2 db szirom de az az én hibám volt.
2010. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
felakasztottam fejjel lefele az ablak kilincsére a radiátor közelében. megmaradt, kiszáradt úgy ahogy volt, és a szirmait sem hullajtotta. egy vázában állnak, elég sokan vannak már.
2010. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!